Nazywam się Aleksandra Marciniak i jestem Twoim szkolnym pedagogiem.

Jeśli chcesz porozmawiać o ważnych dla Ciebie sprawach, potrzebujesz pomocy lub wsparcia - przyjdź do mojego gabinetu (pokój nr 24 na I pietrze).

Zapraszam każdego kto:

Przyjdź także z każdą inną sprawą, z która sam nie wiesz jak sobie poradzić. Wspólnie poszukamy rozwiązania.

Pamiętaj! Nie jesteś sam, masz prawo szukać pomocy!

Szanowni Państwo!

Nazywam się Aleksandra Marciniak i jestem pedagogiem szkolnym w Szkole Podstawowej nr 1 w Krośniewicach. Mogą państwo oczekiwać ode mnie pomocy i wsparcia w rozwiązywaniu niepokojących Was sytuacji, jakie mogą dotyczyć:

Serdecznie zapraszam.

Pedagog
  • gwarantuje możliwość nieskrępowanej rozmowy i poczucie bezpieczeństwa każdemu korzystającemu z pomocy pedagoga,
  • jest wyposażony w podręczną biblioteczkę specjalistyczną, zawierającą pozycje z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz niezbędne dokumenty prawa oświatowego i wewnątrzszkolnego, a także materiały merytoryczne i instruktażowe dla uczniów, rodziców i nauczycieli,
  • umożliwiam szybki dostęp do informacji, np. prawnej i specjalistycznej.