Od dnia 27 stycznia 2020 r. ulega zmianie rozkład jazdy autobusu szkolnego przewożący uczniów do szkół i przedszkola na godz. 8.00, na trasie:
Krośniewice - Pomarzany - Iwiczna - Szubina - Nowe
Skłóty - Witów - Szubsk Duży - Nowe
Pomarzany - Krośniewice
Perna - Kajew - Krośniewice.
6.20 Krośniewice Plac Wolności PKS (dzieci do SP Nowe)
6.25 Pomarzany - przy posesji nr 2a
6.26 Pomarzany - przy posesji nr 14
6.30 Pomarzany - przystanek PKS
6.32 Iwiczna przy drodze DK92
6.37 Szubina przy kapliczce
6.38 Szubina łuk drogi
6.39 Szubina - przy posesji nr 19
6.43 Nowe - szkoła
6.48 Skłóty osiedle
6.52 Witów - przy kapliczce
6.54 Witów - przy drodze do Szubska
6.57 Szubsk Duży – OSP
6.59 Szubsk Duży - sklep
7.04 Nowe - szkoła
7.09 Pomarzany - CPN
7.11 Pomarzany - kapliczka
7.14 Pomarzany - magazyn
7.16 Pomarzany -skrzyżowanie z drogą do Gostynina
7.17 Pomarzany - za skrzyżowaniem - droga do Gostynina
7.19 Krośniewice
7.28 Perna - "Leśniczówka"
7.31 Kajew - przy posesji Kajew 170
7.33 Kajew - przy przystanku VIP BUSS
7.40 Kajew - CPN 7.43 Kajew - przy przystanku VIP BUSS
7.45 Kajew - skrzyżowanie z drogą do Dąbrowic
7.47 Kajew - przy posesji nr 66
7.50 Krośniewice