Zawody gimnastyczno-taneczne

21-go marca 2018 r. o godz. 9.00 w hali sportowej odbyły się XIX Zawody gimnastyczno-taneczne, organizowane przez Zespół Szkół Nr 1 w Krośniewicach. Nasza szkoła uczestniczyła w tej sportowej, międzyszkolnej rywalizacji wystawiając swoich zawodników. Celem udziału w zawodach, było między innymi zaprezentowanie umiejętności fizycznych uczennic, które rozwijały je podczas dodatkowych zajęć gimnastycznych, prowadzonych przez panią Agnieszkę Kamińską. W rywalizacji oprócz naszej szkoły udział wzięli zawodnicy ZS nr1 Krośniewice oraz Gimnazjum z Chodowa.

W konkurencji:

-duety gimnastyczne wystąpiły następujące uczennice naszej szkoły, zajmując poszczególne miejsca: I - Filipiak Anna, Majewska Julia

II - Waszkiewicz Dagmara, Sobierańska Nadia

III - Stasiak Oliwia, Lewandowska Zuzanna

IV - Komorowska Zuzanna, Baranowska Julia

V - Nowak Natalia, Winczewska Weronika ex aequo Chmielecka Maria, Madalska Natalia

-gimnastyka indywidualna:

I - Śliwińska Kamila

II - Cieślachowska Katarzyna

-taniec: I - Józefkowicz Mateusz

W zawodach wyłoniono Nagrodę Publiczności, którą to otrzymał uczeń naszej szkoły Mateusz Józefkowicz za świetny pokaz tańca breakdance.

Oprawą muzyczną zaopiekował się mgr Waldemar Hyzopski, zaś zdjęciami mgr Tomasz Sobczak. Zawody obserwowała cała kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach wraz z Dyrekcją, uczniami oraz zainteresowanymi z rodzin uczestników. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach.