Zawody gimnastyczne

W czwartek, 21 marca 2019r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach zorganizowała w hali sportowej GCKSIR zawody gimnastyczne. W zawodach udział wzięły uczennice SP nr 1 w Krośniewicach.

Kategoria solowa : Wlazińska Julia, Sobierańska Natasza, Wlazińska Natalia, Śliwińska Kamila, Cieślachowska Katarzyna.

Na podium stanęły: Katarzyna Cieślachowska - I miejsce, Kamila Śliwińska - II miejsce, Dagmara Waszkiewicz – III miejsce.

Kategoria duety: Komorowska Zuzanna i Winczewska Weronika, Majewska Julia i Stasiak Oliwia, Baranowska Julia i Sobierańska Nadia oraz Kołodziejczak Julia i Stasiak Oliwia.

Pierwsze I miejsce zajął duet Julia Majewska i Oliwia Stasiak, II miejsce Zuzanna Komorowska i Weronika Winczewska, III miejsce Julia Baranowska i Nadia Sobierańska. Wyróżnienie przyznano Mateuszowi Józefkowiczowi za występ taneczny street dance oraz Nataszy Sobierańskiej - najmłodszej uczestniczki zawodów.

Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami.

Występy oceniało jury w składzie: Łukasz Marciniak, Justyna Tokarska, Monika Pilarska, Agnieszka Kolasińska, Jarosław Morawski. Konferansjerkę poprowadziły uczennice Julia Buczkowska i Julia Pawłowska. Oprawą muzyczną zajął się pan Waldemar Hyzopski prezentując również występ szkolnego zespołu wokalnego „Fermata”.

Zawodniczki przygotowała pani Agnieszka Kamińska, a w organizacji zawodów pomagała jej pani Anna Gabrychowicz. Statuetki ufundowane przez Radę Rodziców przy SP nr 1 w Krośniewicach wręczyła pani Dyrektor Anna Banasiak. Pogratulowała uczestnikom i ich opiekunowi, doceniła ich wkład pracy w przygotowania do występów oraz podziękowała prowadzącym zawody oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów.

Na trybunach kibicowali uczniowie i nauczyciele SP nr 1 w Krośniewicach, SP im. gen. Władysława Andersa w Nowem oraz rodziny uczestników.