XXV jubileuszowe Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków w Bielicach

​W sobotę w dniu 3 czerwca 2017 po raz dwudziesty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXV jubileuszowych Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach k. Sochaczewa.

​Zawody rozpoczęły się uroczystym otwarciem, które uświetnił występ orkiestry wojskowej. Przed lożą honorową nastąpił przemarsz poszczególnych szkół z nazwą reprezentowanego kraju. Nasza szkoła prezentowała Norwegię. Odegrano hymn olimpijski, wręczono uczestnikom puchary i pamiątkową książkę, która jest dokumentem potwierdzającym XXV-letnią tradycję organizowania zawodów. W imprezie uczestniczyli wyjątkowi goście. W tym roku był to zapaśnik - olimpijczyk -  Andrzej Supron oraz Maciej Małecki - sekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa. Po oficjalnych uroczystościach rywalizację rozpoczęły dzieci z klas I. Po biegach uczniów kolejnych klas podsumowano liczbę zdobytych punktów w klasyfikacji generalnej,  na 53 szkoły podstawowe biorące udział w zawodach nasza szkoła zajęła XII miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe koszulki i medale.

Reprezentacja naszej szkoły:

1. ​Natalia Zagajewska