XVI Spotkanie Edukacyjne

Dla każdego ucznia szkoły podstawowej wybór szkoły ponadpodstawowej należy do jednej z ważniejszych decyzji życiowych. Z tej okazji w dniu 4 kwietnia 2019 r. uczniowie klas ósmych z wychowawcami oraz szkolnym doradcą zawodowym wzięli udział „XVI Spotkaniu Edukacyjnym” w siedzibie Kutnowskiego Domu Kultury w Kutnie. Spotkanie zorganizowane zostało przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kutnie w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych przygotowaną na rok szkolny 2019/2020, a tym samym ułatwi podjęcie trafnego wyboru.

Uczniowie analizowali przygotowaną ofertę szkół pod względem możliwości jej wyboru, zapoznawali się z kryteriami rekrutacyjne do wybranych szkół w kontekście rozpoznanych własnych zasobów, mocnych i słabych stron, predyspozycji.

bty