XLI WOJEWÓDZKI FINAŁ TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

25 maja w Piotrkowie Trybunalskim odbył się XLI Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, w którym brali udział uczniowie z 20 podstawówek z województwa łódzkiego. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Julia Pawłowska, Mateusz Józefkowicz i Rafał Józefkowicz reprezentowała w tych zmaganiach powiat kutnowski. Trzyosobowe zespoły brały udział w pisemnych testach o ruchu drogowym oraz egzaminie praktycznym. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy, wykonać jazdę sprawnościową rowerem i na torze w miasteczku ruchu drogowego. Nasza drużyna była bardzo dobrze przygotowana i zajęła wysokie IV miejsce. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w przyszłym roku.