XLI Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

W dniu 23 kwietnia odbyła się 41 edycja powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

23 kwietnia 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie odbyły się eliminacje powiatowe dla uczniów szkół podstawowych. W tegorocznym turnieju uczestniczyło 12 szkół podstawowych z terenu całego powiatu kutnowskiego. Rywalizacja była zacięta ale zwycięzca jeden – drużyna z naszej szkoły w składzie: Julia Pawłowska, Mateusz Józefkowicz Rafał Józefkowicz. Uczniowie uzyskali najlepsze wyniki w obu częściach turnieju.

Nasza drużyna będzie reprezentować powiat kutnowski podczas finału wojewódzkiego turnieju, który odbędzie się 25 maja 2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia podczas etapu wojewódzkiego.