XL Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Dnia 25.04.2017r. w szkole Podstawowej Nr 9 w Kutnie odbyły się eliminacje powiatowe XL Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

dav

W turnieju wzięła udział reprezentacja ze szkoły Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach w składzie:

• Józefkowicz Mateusz
  • Józefkowicz Rafał
  • Pawłowska Julia

Drużyna została wyłoniona w drodze eliminacji w szkole.

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Kutnie składał się z trzech części:

• Część teoretyczna – test
  • Część sprawnościowa – tor przeszkód
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna

Turniej ma charakter drużynowy, więc sumowane są punkty zdobyte przez uczestników.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył Mateusz Józefkowicz, który wykonał bezbłędny przejazd na torze sprawnościowym.

Uczniowie z naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentować powiat kutnowski na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 12 maja w Piotrkowie Trybunalskim.

Za drużynę trzymamy kciuki. Młodych rowerzystów przygotowywał Waldemar Herłaziński oraz Paweł Górnik

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców uczniów biorących udział w turnieju.