Wielkanocny stroik

Tuż przed świętami uczniowie naszej szkoły przystąpili do Rodzinnego Konkursu Plastycznego Wielkanocny stroik, organizowanego przez Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach. Przedmiotem konkursu było wykonanie wielkanocnej ozdoby na stół. Zmagania plastyczne miały na celu popularyzowanie i pogłębianie wiedzy na temat tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, kształtowanie i promowanie więzi rodzinnych. Na konkurs wpłynęło 37 prac. Jury przyznało nagrody następującym uczniom:

Kategoria II – uczniowie klas I-III szkoły podstawowej

I miejsce – Barbara Marciniak (SP1 w Krośniewicach)

II miejsce ex aequo – Wiktoria Moruzgała (SP1 w Krośniewicach),Amelia Adryjańczyk (SP1 w Krośniewicach)

III miejsce – Gracjan Dobber (SP1 w Krośniewicach)

Wyróżnienia – Nadia Jarońska (SP1 w Krośniewicach), Aleksander Kubiak (SP1 w Krośniewicach)

Nagroda specjalna za kreatywność – Kinga Józefkowicz (SP1 w Krośniewicach)

Kategoria IV – uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej

I miejsce – Marek Borkowski (SP1 w Krośniewicach)

Wręczenie nagród w postaci dyplomów i upominków odbyło się 14 kwietnia (czwartek) w Ośrodku Kultury OSPa (ul. Targowa 15).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!