Warsztaty kulinarne

W dniu 14 listopada 1018r. uczniowie klasy IIIa jako pierwsi przetarli kulinarne szlaki, uczestnicząc w warsztatach z pieczenia pizzy w Pizzerii „ Na widelcu” w Kutnie. W przyjemnym lokalu przywitała nas miła i profesjonalna obsługa. Po przypomnieniu zasad higieny pracy, uczniowie własnoręcznie wykonali kolorowe czapki kucharskie. Zajmując przygotowane dla nich stanowiska pracy, samodzielnie wykonali pizzę, dobierając składniki według własnych upodobań smakowych. Tak przygotowane posiłki zjadły z apetytem i poczuciem zadowolenia z wykonanego zadania. Ogólną radość dopełniły smaczne soki, popcorn i zabawa w kalambury. Warsztaty te były bezcenną lekcją dobrych manier i okazją do zdobywania kolejnych doświadczeń właściwego zachowania się w miejscach publicznych. Uczniowie wrócili do szkoły najedzeni i zadowoleni.