Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

22 stycznia 2018 r. w klasie Ib odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Dzieci przygotowały przedstawienie pt. „Program telewizyjny klasy Ib” i zaprezentowały się w następujących scenach:

• „Master szef junior”,
  • „Twoja twarz brzmi znajomo”,
  • „Mali giganci”,
  • „Poezja dla Babci i Dziadka”

Wytęp bardzo się podobał. Wnukowie doskonale się spisali, a zaproszeni goście byli wzruszeni, dumni i jednocześnie szczerze rozbawieni. Po przedstawieniu toczyły się długie rozmowy, pochwały i zachwyty przy suto zastawionych słodkościami stołach. Wspaniałe słodkie przysmaki przygotowały mamy małych artystów.

Dziękuję dzieciom za ich ciężka pracę, długotrwałe próby i cudowny występ. Babciom i Dziadkom za ich liczną obecność oraz autentyczną i serdeczną zabawę, Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

Wychowawczyni

Magdalena Kacprowicz