Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 12 maja 2017 r. zespół uczniów naszej szkoły w składzie: Julia Pawłowska, Mateusz Józefkowicz i Rafał Józefkowicz, reprezentował powiat kutnowski w Eliminacjach Wojewódzkich XL Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Piotrkowie Trybunalskim. Nasza drużyna zajęła bardzo wysokie VI miejsce.

Uczniowie mieli do napisania test z przepisów ruchu drogowego oraz skrzyżowań, jazdę w miasteczku ruchu drogowego, jazdę po torze przeszkód oraz udzielanie pierwszej pomocy. Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy za ich trud i zaangażowanie podczas licznych treningów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Mateusz Józefkowicz, który znalazł się w gronie uczniów, którzy najlepiej pokonali miasteczko ruchu drogowego i tor przeszkód.

Bardzo dziękujemy rodzicom uczniów startujących w Turnieju za okazaną pomoc i zaangażowanie w przygotowanie do występu.

W przyszłym roku postaramy się zaatakować z jeszcze lepszym skutkiem.

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Artykuł