Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach dołączyła do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) to program dający szkołom z całej Polski dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu. W naszej szkole działa szerokopasmowy internet o prędkości 100/100 Mb/s. OSE umożliwia ochronę uczniów przed nielegalnymi treściami i dostęp do profesjonalnych usług bezpieczeństwa. Dzięki szybkiemu i bezpiecznemu dostępowi do internetu w naszej szkole lekcje online mogą odbywać się bez zakłóceń. Po powrocie uczniów do szkoły nauczyciele będą mogli urozmaicać zajęcia ciekawymi treściami, które oferuje globalna sieć, uczniowie będą mogli korzystać z sieci wifi w całej szkole.