Spotkanie z autorem

Rany Julek!: O tym, jak Julian Tuwim został poetą, Dranie w tranie czyli wiersze trudne niesłychanie, Łap byka za rogi czyli półżartem o pułapkach językowych - to tylko niektóre z wielu książek dla dzieci i młodzieży napisanych przez Agnieszkę Frączek.

Pisarka odwiedziła naszą Bibliotekę Publiczną w Krośniewicach, w której to spotkała się z uczniami klasy 2b.

Autorka zajęła młodych czytelników rozmowami w których wyjaśniała trudne meandry naszego ojczystego języka. Opowiadała o pracy pisarza i skąd czerpie pomysły na nowe książki. Zachęcała także młodych czytelników do tego aby rozwijali swoje pasje i aktywność czytelniczą.

Uczniowie zadawali pytania na które pisarka odpowiadała z wielkim zaangażowaniem oraz niezwykle ciekawie. Na koniec spotkania czytelnicy mogli zakupić książki i otrzymać specjalną dedykację.

Dziękujemy za spotkanie pisarce Agnieszce Frączek oraz pani Małgorzacie Smolczewskiej Dyrektorowi Biblioteki Publicznej w Krośniewicach.