Sportowo i zdrowo w klasie 1c

Dzień Sportu w naszej szkole już minął, ale pierwszaki z 1c nadal świętują. Miłość do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki rozkwitła na dobre w sercach naszych dzieci. Codziennie doskonalą swoją formę, ponieważ wiedzą że sport to zdrowe ciało i umysł.

Dodatkowo wiadomo, że sport pozwala spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, dzięki czemu możemy dostrzegać piękno otaczającej nas przyrody. Podobną filozofią kieruje się firma Kellanova, która postanowiła wesprzeć nasze działania. Pan Karol Jędrzak, pracownik firmy i zagorzały miłośnik sportu odwiedził nas w naszej szkole. Przywiózł pierwszakom piłki do siatkówki, "nogi" i koszykówki. Radości był ogrom, oczywiście od razu dzieci ruszyły na boisko, aby wypróbować nowy sprzęt. Emocje, adrenalina, świeże powietrze i zieleń traw to jest to! Nic tylko trenować! Serdecznie dziękujemy Zarządowi firmy Kellanova i panu Karolowi za piękny prezent. Cieszymy się, że jest ktoś kto wspiera nas w realizacji naszych pasji. Dziękujemy!

Artykuł