Ślubujemy!

W dniu 23 września 2016 r. odbyło się pasowanie na ucznia, którego świadkami byli rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście.

W udekorowanej sali, czekali uczniowie ubrani w stroje galowe, a wszystko po to, aby ślubowanie wypadło jak najbardziej uroczyście. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem dyrektora szkoły Anny Banasiak, która wyjątkowo ciepło powitała jedyną w tym roku pierwszą klasę. Dzieciaki pokazały, że pięknie śpiewają, znają hymn państwowy, a swoją postawą szanują rodziców i nauczycieli. Pan dyrektor Zbigniew Kacprowicz uroczyście pasował uczniów, którzy ślubowali „(…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły(…)”. Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom, znaczek, książeczkę SKO z wkładem 10 zł oraz wiele innych drobnych upominków. Klasa zrobiła sobie wiele pamiątkowych zdjęć i wróciła do swojej sali.

Galeria do ślubowania kl I 2016

Artykuł