Róża Maciejewska finalistką konkursu języka angielskiego

Grupa naszych uczniów wyłoniona w eliminacjach szkolnych wzięła udział w XX Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, zorganizowanym przez I LO im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie. Dwa pierwsze etapy konkursu miały formę pisemną, natomiast trzecia, ostatnia część zmagań to sprawdzian ustny.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIIc, Róża Maciejewska została zakwalifikowana do finału tegoż konkursu, który miał formę ustną. Róża świetnie poradziła sobie ze stawianymi przed nią zadaniami i otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach i satysfakcji, którą daje biegła znajomość języka obcego. Nauczycielką języka angielskiego naszej finalistki jest pani Marlena Wysocka.

Artykuł