Przedstawienie „Zdrowe żywienie to weselsze życie”.

„Zdrowie każdy chciałby mieć, lecz o nie trzeba dbać…”- oto fragment przedstawienia na temat zdrowego odżywiania i właściwego trybu życia.

W tym roku szkolnym uczniowie klasy IIIa przygotowali przedstawienie teatralno-muzyczne, którego głównym przesłaniem było zdrowe, kolorowe i racjonalne żywienie. Artyści pięknie wyrecytowali swoje role, przeplatając je różnorodnymi piosenkami, a publiczność żywo i z uśmiechem reagowała na występ naszych uczniów.

Promując edukację związaną ze zdrowym stylem życia zachęcamy naszych uczniów do większego spożywania owoców i warzyw, codziennej aktywności fizycznej, a także uświadamiamy jak niekorzystnie wpływa na młody organizm nadmierne spożycie cukru, tłuszczu i napoi gazowanych.

Program artystyczny przygotowały panie: M.Lewandowska, J.Miszczuk, M. Wiśniewska.