Pierwszy Dzień Wiosny – rozgrywki sportowe.

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny uczniowie klas młodszych wzięli udział w rozgrywkach sportowych. II Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Mieszanych Klas Młodszych był doskonałą okazją do zaprezentowania doskonałej formy i umiejętności piłkarskich uczniów naszej szkoły.

Rozgrywki odbyły się na poziomie klas, zgodnie z zasadą „każdy z każdym”. Dzięki temu wyłoniono najlepsze drużyny turnieju, które zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami oraz pucharami. Spośród graczy zostali wytypowani najlepsi bramkarze i napastnicy turnieju. Została również wręczona nagroda specjalna za zaangażowanie i umiejętności piłkarskie. Wspaniale spisali się również uczniowie klasy VIII a - Igor Fibich i Kacper Wosiak, którzy doskonale sprawdzili się w roli sędziów. Podczas rozgrywek widoczny był wspaniały doping dla drużyn uczestniczących w turnieju.

Serdecznie dziękujemy uczniom za cudowną atmosferę i świetną zabawę. Dziękujemy również wychowawcom klas młodszych za wspaniałe przygotowanie zawodników!!!!

Za organizację i prawidłowy przebieg turnieju odpowiedzialne były: Pani Małgorzata Wiśniewska, Anna Gabrychowicz i Agnieszka Kamińska, za oprawę muzyczną i nagłośnienie Pan Waldemar Hyzopski.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy!!!! A wyniki turnieju prezentują się następująco:

KLASY I

• I MIEJSCE – klasa Ia