Palma Wielkanocna

W dniu 23.03.18r. uczniowie klasy IIIa wraz z mamami przystąpili do wykonywania palmy wielkanocnej.

W jednej chwili na stolikach w klasie znalazły się kwiaty wykonane z bibuły, gałązki zielonego bukszpanu i wierzbowe bazie - kotki. Dzieci z wielkim zaangażowaniem rozpoczęły tworzenie palmy. Pomagały segregować i układać kwiaty, a następnie podawały je mamom, które konstruowały palmę. Efekt był zaskoczeniem dla wszystkich - wspólnie wykonana palma była bardzo długa i przepiękna.

W Niedzielę Palmową w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia N.M.P w Krośniewicach palma wykonana przez uczniów i rodziców klasy III a okazała się palmą najdłuższą i zajęła I miejsce w konkursie „Najdłuższa Palma” ogłoszonym przez Księdza Proboszcza Tomasza Jackowskiego. Dzieciaki były przeszczęśliwe. Otrzymały gratulacje i puchar z rąk Pani Burmistrz Julianny Barbary Herman. Następnie zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

W konkursie „Najpiękniejsza Palma” I miejsce i puchar zdobył uczeń klasy IV b Miłosz Moruzgała, któremu gratulujemy.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim rodzicom uczniów klasy IIIa, w szczególności Paniom: Katarzynie Kotlińskiej, Izabeli Michalak, Annie Mazur i Monice Jóźwiak.