Ogromny sukces Alicji Wiśniewskiej w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego

12 kwietnia 2021 roku odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów szkól podstawowych. Materiał, który wchodzi w zakres wiedzy sprawdzanej podczas tego prestiżowego konkursu, mocno wykracza poza podstawę programową z języka angielskiego dla szkół podstawowych.

W szkolnym etapie konkursu brało udział troje uczniów z naszej szkoły, do kolejnego etapu awansowała tylko Alicja. W etapie rejonowym, który odbył się 11.03.2021 wzięło udział ponad 400 uczniów, Alicja osiągnęła ogromny sukces i awansowała do ostatniego wojewódzkiego etapu. Ostatni etap odbył się 12.04.2021, Alicja osiągnęła bardzo dobry wynik i uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu przedmiotowego z języka angielskiego, co z pewnością będzie przepustką do wybranej przez uczennicę szkoły średniej.

Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i życzymy Alicji dalszych sukcesów. Uczennicę do kolejnych etapów konkursu przygotowywała pani Alicja Farmuga.