Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla klas I pt. „Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa”, w którym wzięło udział 25 pierwszaków. W narysowanie szopek dzieci włożyły dużo serca i całe dziecięce zaangażowanie.

Na rysunkach zachwyca malutki Jezus, uśmiechnięta Maryja i pełen powagi Józef. Kolorowe szaty królów przyciągają wzrok, a wesołe zwierzęta wywołują uśmiech. Prace zostały starannie wykonane i przemyślane oraz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Nagrodą dla uczestników konkursu będzie umieszczenie najpiękniejszych rysunków na stronie internetowej naszej szkoły. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pięknych prac. Otrzymane kolorowanki, niech umilą Wam długie, zimowe popołudnia.