Mikołajki w klasie Ic

Grudzień to magiczny miesiąc. Zaczyna się zima i wszyscy z utęsknieniem czekają na Świętego Mikołaja. Dzieci ubierają choinkę, piszą listy z prośbami o wymarzony prezent.

W tym roku 6 grudnia Mikołaj również odwiedził klasę Ic. Każdy z uczniów otrzymał prezent od Mikołaja tego dnia nie zabrakło również wspólnej zabawy. Wszyscy byli zadowoleni oraz przeżywali wizytę Świętego Mikołaja. Był to miły i pełen niespodzianek dzień.

Uczniowie klasy Ic również z okazji Mikołajek uczestniczyli w warsztatach robienia lizaków. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak powstaje karmel. Co robimy, że lizaki są takie kolorowe oraz, że mają różne smaki. Na własne oczy zobaczyliśmy jak tworzą się kolorowe lizaki. Na koniec każde z dzieci zrobiło własnoręcznie swojego słodkiego lizaka.

Zabawa była świetna.

Mikołajki Artykuł