„Lubię misie”

W dniu 24 listopada 2021r. uczniowie klasy Ic wraz z wychowawcą Panią Małgorzatą Wiśniewską wybrali się do Biblioteki Publicznej w Krośniewicach. Celem tej wizyty był udział dzieci w warsztatach artystyczno-literackich pt. „Lubię misie” zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Zajęcia zostały przygotowane i poprowadzone przez Panią Katarzynę Ślusarczyk. Spotkanie z uczniami rozpoczęło się od krótkiej rozmowy na temat biblioteki oraz zgromadzonych tam książek. Część literacka warsztatów rozpoczęła się od przeczytania dzieciom fragmentu książki o przygodach Misia Uszatka. W części artystycznej zadaniem dzieci było stworzenie własnego misia z przygotowanych talerzyków, farb oraz kawałków kolorowego papieru. Wszyscy uczniowie z ogromną chęcią przystąpiły do tworzenia. Po połączeniu wszystkich elementów misie były gotowe!!! Warsztaty zakończyły się wspólnymi zdjęciami i podziękowaniami za wspaniale spędzony czas. Pierwszoklasiści z uśmiechami na twarzach i misiami w rękach wróciły do szkoły.