LITTLE RED RIDING HOOD

W dniu 03.03.2017 dzięki uczniom klas trzecich, mieliśmy okazję przenieść się do bajkowej krainy Czerwonego Kapturka, nie tak znowu odległej od rzeczywistości.

Artyści pod kierunkiem pań anglistek: Alicji Farmugi i Marleny Wysockiej zaprezentowali nam współczesną wersję tej popularnej na całym świecie baśni, oczywiście w języku angielskim.

Widzowie w każdym wieku znaleźli coś dla siebie. Uczniowie docenili gromkimi brawami sceny taneczne przyjaciółek (Kamila Śliwińska i Julia Wlazińska), pościg wilka (Piotr Samelczak) za babcią (Katarzyna Hyzopska) oraz scenę walki wilka z myśliwym (Maciej Sztygiel). Uroczy Czerwony Kapturek (Julia Baranowska) wzbudził ogromną sympatię. Starsi widzowie docenili humorystyczne scenki z wykorzystaniem motywów z popularnych seriali oraz oprawę muzyczną.

Młodzi aktorzy zostali docenieni przez publiczność gromkimi brawami. Jako konferansjerzy wystąpili Alicja Miszczuk i Marcin Prętkiewicz.

Mieliśmy okazję gościć dzieci z Miejskiego Przedszkola w Krośniewicach wraz z paniami i dyrekcją. Dzieci entuzjastycznie reagowały na wydarzenia na scenie, a po przedstawieniu same popisały się umiejętnościami językowymi, wykonując na scenie piosenkę w języku angielskim o instrumentach muzycznych.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie przedstawienia, w szczególności rodzicom, którzy przygotowali stroje i kostiumy dla artystów.

W przedstawieniu wystąpili:

Little Red Riding Hood: Julia Baranowska