Konkursy wielkanocne

Mimo, iż w tym roku święta wielkanocne przypadły w trudnym, wyjątkowym czasie wielu z Was chętnie wzięło udział w konkursach: „ Kartka wielkanocna” i „Pisanka wielkanocna”. Zarówno kartki, jak i pisanki były wykonane różnymi technikami plastycznym, ale wszystkie były piękne, kolorowe i starannie zrobione. Wszyscy włożyliście w ich wykonanie dużo zapału, pracy, pomysłowości i serca.... Dlatego też wszystkie prace zasługują na pierwsze miejsce i nagrodę. Niestety w tym roku szkolnym już się nie spotkamy... Dlatego nagrody książkowe otrzymacie dopiero po powrocie do szkoły. Serdecznie dziękuję za udział w konkursach zarówno maluchom, jak i młodzieży. Zachęcam również do wzięcia udziału w konkursach religijnych proponowanych przez ks. Proboszcza Tomasza Jackowskiego. Szczegóły są dostępne na stronie parafii.