Konkursy różańcowe

Dnia 13 listopada 2022 r. w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krośniewicach na Mszy Świętej o godz.12 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na wykonanie drugiej tajemnicy światła – Cud w Kanie Galilejskiej.

W konkursie wzięło udział około 40 uczestników. Były to rysunki, wyklejanki z plasteliny, makiety i lampiony. Wszystkie prace były bardzo ładne, starannie wykonane. Nagrodzone dzieci otrzymały piękne, drewniane ikony Matki Bożej, a wszyscy biorący udział w konkursie książki albumowe.

Zwycięzcami zostali:

• I miejsce Amelia Adryjańczyk kl.II b
  • II miejsce Nikola Fijałkowska kl. IV b
  • III miejsce Łuczak Maria kl. III Pniewo

Wyróżnienia:

• Gracjan Dobber kl. III a
  • Zuzanna Skowrońska kl. IV c
  • Krawczyk Aleksandra kl. II Pniewo

Następnie rozstrzygnięto konkurs za frekwencję w nabożeństwach różańcowych, w których systematycznie uczestniczyło ponad osiemdziesięcioro dzieci i młodzieży. Wśród sześćdziesięciorga, które były na wszystkich lub prawie wszystkich różańcach odbyło się losowanie trzech tabletów. Szczęśliwcami w tym roku zostali: Karol. Antek i Lena. Dzieci, którym nie udało się wylosować tabletów otrzymały równie piękne nagrody: gry edukacyjne, puzzle oraz porcelanowe figurki aniołów. Serdecznie dziękujemy księdzu Proboszczowi T. Jackowskiemu i sponsorom za piękne,cenne nagrody, a wszystkim dzieciom i młodzieży za tak liczny udział w konkursach.

Konkursy różańcowe Artykuł