Konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”

W marcu 32 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym,, Kartka Wielkanocna” zorganizowanym przez Burmistrza Krośniewic Panią Katarzynę Erdman i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krośniewicach. Konkurs skierowany był do uczniów szkoły podstawowej i przedszkola. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej, dowolną techniką. Prace konkursowe były piękne, każda inna i na każdej akcent świąt wielkanocnych. Widniały na nich pisanki, baranki, koszyczki, zajączki i kurczaczki. Do Urzędu Miejskiego w Krośniewicach wpłynęło 71prac plastycznych, które spełniły kryteria regulaminu konkursu.Komisja wytypowała laureatów w trzech kategoriach wiekowych:

II kategoria: uczniowie klas I – III szkoły podstawowej

LAUREAT: MAJA MAŃKOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach, kl. IIa,

III kategoria: uczniowie klas IV – VIII szkoły podstawowej

LAUREAT: MALWINA WŁODARCZYK – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach kl.VIIa

Zwycięzcy Konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz słodycze.