Koncert kolęd i pastorałek

W poniedziałek 18 grudnia klasy I - III wraz z wychowawcami i gościnnie przedstawicie klas VII wzięli udział w trzecim już koncercie kolęd i pastorałek pt. „ Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”.

Wszystkie klasy przepięknie zaprezentowały wybrane kolędy lub pastorałki , a następnie wspólnie odśpiewały pastorałkę pt. „ Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”. W tym roku uczniowie klas III przygotowali trzy niespodzianki dla młodszych koleżanek i kolegów. Antosia Marciniak uczennica klasy III c pięknie zagrała na trąbce dwie kolędy: „ Gdy się Chrystus rodzi” i „Anioł pasterzom, mówił”. Gratulujemy Antosi talentu i pasji. Uczniowie z klasy III b zatańczyli taniec z szarfami do pastorałki „Mario, czy już wiesz” a uczniowie z klasy III c do piosenki świątecznej” „Jingle Bells”. Ich występy wszystkim się bardzo podobały. Na koniec koncertu nauczyciele zaśpiewali nastrojową kolędę „ Jest taki dzień”, występ został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie pani dyrektor Katarzyna Miziołek, pan dyrektor Arkadiusz Sochala i ks. Artur Kosiorek złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczne.

Artykuł