Jan Paweł II – Cywilizacja życia

Został rozstrzygnięty konkurs szkolny zorganizowany z okazji XXIII Dnia Papieskiego odbywającego się w tym roku pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Każda klasa miała wykonać plakat, który następnie został wyeksponowany na korytarzu szkolnym.

Plakaty były przemyślane, kolorowe, zawierały ciekawe informacje o Papieżu Janie Pawle II i Jego różnorodne zdjęcia. Niektóre zostały ozdobione rysunkami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów.

Konkurs został rozstrzygnięty na dwóch etapach, dla klas I – III gdzie I miejsce zajęła klasa III c oraz dla klas IV – VIII gdzie za najciekawszy jury uznało plakat wykonany przez klasę VI b.

Przyznano również trzy indywidualne nagrody:

• I miejsce dla Aleksandry Kubiak kl. III a
  • II miejsce dla Zuzanny Mrozek kl. III a
  • oraz I miejsce dla Natalii Cieślińskiej kl. V a

Wszyscy zwycięzcy otrzymali książki i kalendarze na rok 2024 ufundowane przez ks. Proboszcza Tomasza Jackowskiego. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Artykuł