Dzień Nauczyciela

14 października 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Krośniewicach odbyła się uroczystość związana z obchodzonym w tym dniu Świętem Edukacji Narodowej.

Dla swoich nauczycieli oraz wszystkich pracowników oświaty uczniowie kl. IIc i IIIb, pod kierunkiem wychowawców – Hanny Nowak i Jarosława Morawskiego, przygotowali program artystyczny w oparciu o wiersze Jana Brzechwy pt. „Brzechwa Nauczycielom”.

Dzieci, w pięknych strojach, wykonanych przez rodziców, prezentowały urokliwe wiersze dziecięcego poety tj. „ Samochwała”, „Żuk”, „Żaba”, „Na straganie”.

Były również życzenia, podziękowania i kwiaty. Uroczystość uświetniły swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy Krośniewice Julianna Barbara Herman oraz Anna Pawłowska Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu.

Dzień Nauczyciela Artykuł
Artykuł