Dzień Matki

23 maja 2016 r. o godz. 1600 odwiedzili naszą szkołę rodzice klasy IIa, których zaprosiliśmy na uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty.

Uczniowie klasy IIa pod kierunkiem wychowawczyni p. M. Kacprowicz przygotowali przedstawienie pt. „Piękny sen”. W przedstawieniu pokazaliśmy rodzicom nasze umiejętności recytatorskie, aktorskie ,taneczne, sportowe i muzyczne. Potem wręczyliśmy rodzicom prezenty z życzeniami. Bardzo się denerwowaliśmy czy wszystko się uda, ale spektakl wypadł wspaniale, rodzice byli zachwyceni i wzruszeni.

Wspólnie zasiedliśmy do degustacji słodkości przygotowanych przez mamy wesoło rozmawiając o wspólnie spędzonym popołudniu. Przeczytaliśmy także żartobliwe wierszyki o mamie i tacie, przy których rodzice płakali ze śmiechu.

Uroczystość wypadła wspaniale i cieszyliśmy się, że rodzice byli zadowoleni i dumni z nas.

Galeria do artykułu

Artykuł