Bal Aniołów

Dnia 25 października w naszej szkole już od samego rana w klasach i na korytarzach można było spotkać małe aniołki i duże anioły w białych strojach ze skrzydłami i aureolach nad głowami.

Wszyscy przygotowywali się do „II Balu Aniołów” w którym wzięli udział pani dyrektor Katarzyna Miziołek, pan dyrektor Arkadiusz Sochala oraz uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami. Gościliśmy również księdza Proboszcza Tomasza Jackowskiego, który przybył na bal z wielką torbą cukierków. Wszystkie aniołki pięknie śpiewały: „Aniele, aniele niebieski posłańcu. Przy mnie stój, przy mnie stój w tańcu i różańcu. Aniele,aniele wysłanniku Boga czuwaj bo, czuwaj nie bezpieczna droga” i wesoło pląsały w rytm melodii „Mały aniołek, małe ma rączki”, oraz „ O jak przyjemnie i jak wesoło w aniołka bawić się”. Zabawa była prawdziwie anielska...Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy na „Bal Aniołów” za rok.

Artykuł