Zdalne lekcje, dostęp do dziennika elektronicznego

Szanowni Państwo Rodzice, drodzy Uczniowie!

Za pomocą dziennika elektronicznego nauczyciele przesyłają zadania, informacje, linki do filmów i inne materiały edukacyjne, które pozwolą naszym uczniom zdobywać wiedzę na odległość.

Bardzo proszę o częste odwiedzanie strony dziennika elektronicznego i korzystanie na bieżąco z dostępnych materiałów.

Strona dziennika elektronicznego: https://uonetplus.vulcan.net.pl/krosniewice/

(W przypadku pojawienia się komunikatu o przerwie technicznej lub problemu z dostępnością modułów, zalecamy wyczyszczenie w ustawieniach pamięci podręcznej i historii przeglądania przeglądarki internetowej (skrót klawiszowy Ctrl + Shift + Delete).)

Osoby, które nie mają dostępu do dziennika elektronicznego proszę o przesłanie na adres skrzynki elektronicznej szkoły (szkolajedynka1(at)poczta.onet.pl) swojego adresu e-mail z informacją: imię i nazwisko ucznia, klasa.

Instrukcję logowania znajdzie Państwo na stronie:

www.vulcan.edu.pl/programy/e-dziennik-uonet-87

Proszę o częste odwiedzanie strony internetowej szkoły, zamieszczamy na niej najważniejsze informacje.

Proszę o zachowywanie środków ostrożności w tym trudnym czasie.

Życzę zdrowia.

Anna Banasiak