Konkursy różańcowe

W niedzielę 17 listopada na Mszy św. o godz 12.00 odbyło się rozstrzygnięcie dwóch konkursów różańcowych.

W konkursie na wykonany różaniec wzięło udział 70 uczestników, w tym 44 uczniów z naszej szkoły oraz jedna rodzina, która wykonała oryginalny różaniec odlany z metalu. Wszystkie różańce były piękne, zrobione z przeróżnych materiałów: orzechów, kasztanów, żołędzi, róży, jarzębiny, koralików, a także z żelków, drewna czy jednogroszówek itp. Gratulujemy ciekawych pomysłów i starannego wykonania.

W konkursie na graficzne przedstawienie jednej z tajemnic różańcowych wzięło udział 110 uczestników, w tym 98 uczniów z naszej szkoły. Prace były bardzo ciekawe i kolorowe.

Wszyscy biorący udział w obu konkursach otrzymali pamiątkowe książki pt. ,,Wszystko o różańcu”, „Biblijne kolorowanki” lub kalendarze na 2020 rok. Oprócz tego zostały rozlosowane wśród wszystkich uczestników konkursów piękne rodzinne gry i puzzle.

Gratulujemy biorącym udział w konkursach. Księdzu Proboszczowi Tomaszowi Jackowskiemu dziękujemy za zorganizowanie konkursów i piękne nagrody.

Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieZdjęcia