Zaplątani w sieci

W dniu 21.01.2019 r. Grupa T z Torunia wystawiła także spektakl teatralny pt. „Zaplątani w sieci” dla uczniów kl. IV-VI. W spektaklu poruszany był problem cyberprzemocy, bezpieczeństwa dzieci w Internecie, zdrowego stylu życia oraz profilaktykę uzależnień. Aktorzy przedstawili także wjaki sposób korzystać ze smartfonów i tabletów, żeby nie wpaść w sieć uzależnienia. Ponadto „oprowadzili naszych uczniów” po zasadach internetowego savoir- vivre`u. To piękne, ale i zarazem zabawne przedstawienie dało naszym uczniom dużą porcję walorów edukacyjnych i było dla nich niepowtarzalną okazją do bezpośredniej zabawy z aktorami. Cała gama oryginalnych bohaterów, wartka akcja i rozbrajający kunszt kabaretowy gwarantowały niesamowite widowisko zarówno dla dziecięcego jak i dorosłego widza. Na zakończenie artyści przeprowadzili pogadankę, dotyczącą przekazanych treści. Charyzmatyczny duet toruńskich aktorów sprawił, że była to nauka poprzez zabawę. Lekcja poprowadzona w ten sposób, na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.