Twój miś może zostać ratownikiem!”

Szkolny Klub Wolontariusza naszej szkoły włączył się w akcję zbiórki pluszaków. Inicjatorem akcji jest Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Maluchowo” w Kutnie, z którym chętnie podjęliśmy współpracę.

Celem akcji jest zebranie miśków, którymi zostaną obdarowane dzieci poszkodowane w wypadkach drogowych i pożarach. Patronat nad tą akcją objęły Komenda Powiatowa Policji w Kutnie oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie. Każda z klas stanęła na wysokości zadania i zakupiła pięknego misia, którego z przyjemnością ofiaruje na rzecz poszkodowanych dzieci.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza Ewa Kubiak, Małgorzata Wiśniewska, Monika Pilarska, Tomasz Sobczak serdecznie dziękują za zaangażowanie i okazane wsparcie.

wolontariat_misie Artykuł